Erkekleri Mutlu Edecek En İyi Davranışlar

Erkekleri basit yollarla mutlu etmek mümkün. Sevgilinize, zaman ayırdığınızı hissettirmek ve bazı ufak dokunuşlar yapmak onu mutlu edecektir. Yazımızda erkekleri mutlu edecek basit ama etkili yolları bulabilirsiniz...

İlişki
1 Haziran 2019
108 Görüntüleme
Yazdır
A
Yazı Tipi

Erkekleri mutlu etmek kadınların mutlu etmekten çok daha kolaydır. Ancak bazı erkeklerin daha zor mutlu olduğunu kabul etmek gerekiyor. Bu yazımızda sizlere erkekleri iyi hissettirecek ve mutlu edecek davranışları anlatacağız. Kesinlikle erkeklerin kadınlara oranla daha farklı çalışan bir beyni var o yüzden çok farklı konulara değineceğiz.

Bu yazımızda sizlere erkeğinizi mutlu etmenin yollarını araştırdık ufak dokunuşlarla birkaç tatlı söz ile birlikte eşinizi, sevgilinizi mutlu etmenin yollarını yazımızda bulabilirsiniz.


O Araba Kullanırken Uyumak

Nedendir bilinmez ancak uzun yolculuklarda araba kullanırken yanındaki kadının uyuması birçok erkeğin hoşuna gider. Erkekler partnerinin uyumasını kendisine olan güven olarak yorumlarlar ve o yüzden kesinlikle mutlu olurlar. Ancak şoförün yanında uyumak her zaman avantajlı olmayabilir bu durum şoföründe uykusunu getirebilir.

Ona ‘Erkeğim’ Diye Seslenmek

Erkeğim’ kelimesi size çok maço ya da klişe gelebilir. Ancak birçok erkek kendisine böyle hitap edilmesinden hoşnut oluyor. Eğer siz de arada sevgilinizi ya da eşinizi şımartmak istiyorsanız ona kesinlikle ‘Erkeğim’ diyerek seslenebilirsiniz. ‘Erkeğim’  dedikten sonra gözlerindeki mutluluğu görmek kesinlikle size de mutlu edecek.


Ondan Yardım İsteyin

Kendi ayakları üzerinde duran güçlü bir kadın olsanız bile bazen erkek arkadaşınızdan yardım istemelisiniz. Partnerinizden yardım istemeniz kesinlikle onu mutlu edecektir. Kendisini daha işe yarar ve güçlü hissetmesine neden olacaktır. Size yardım ederken almış olduğu hazzı çok az şey de bulabilir.

Onun Eşyalarını Giyinin

Klasik ve eskimiş bir olay olsa da partnerinizin kıyafetlerini giymeniz onun hoşuna gidecektir. Yani sevişmeden sonra onun gömleğini giymek kesinlikle çok hoş bir davranış olacaktır.

Onu kontrol edin

Sevgilinizi kontrol etmek aslında çok basit bir olay değildir. Her dakika her an ne yaptığını sorgulamak yerine ona düşkün olduğunuzu ve onu merak ettiğinizi hissettirecek sorular sorarak özgüveni yukarıya çıkartabilirsiniz. Ara sırada telefon açarak nasıl olduğunu sormanız kesinlikle partnerinizin hoşuna gidecektir.

Görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?