Bu Dekorasyon Önerileri İle Evinize Bahar Gelecek

Ufak ayrıntılar ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Dekorasyon önerilerimiz ile hiç para harcamadan elinizin altında bulunan ürünlerle evinizin şıklık seviyesini arttırabilirsiniz.

Dekorasyon
2 Haziran 2019
116 Görüntüleme
Yazdır
A
Yazı Tipi

Evinizi olduğundan daha şık hale getirmek aslında hiç de zor değil. Bazen çiçekler ile bazen boş şişelerle evinize şıklık katabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz dekorasyon önerileriyle çok fazla para harcamadan evinizde kullanmadığınız ürünleri kullanarak şık bir ev dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Boş Şişeleri Atmayın

Boş Şişeleri Atmayın

Boş kalan cam şişelerini atmayın. Boş cam şişelerinin içerisine birer çiçek koyarak şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Çiçekleriniz canlı değil de yapma çiçek olursa çok daha iyi olacaktır.


Tahta Kasalardan Çiçek Rafları

Tahta Kasalardan Çiçek Rafları

Başlıkta tahta kasaları yazıyor ancak tahta kasa olmasa bile herhangi bir kutuyu raf haline getirerek yazlıklarınıza veya teraslarınıza çiçekler ile renk katabilirsiniz.

Çay Fincanlarınızda Çiçekler Açsın

Çay Fincanlarınızda Çiçekler Açsın

Çay fincanlarınız eskidiyse ve artık kullanmıyorsanız atmak zorunda değilsiniz. Onları çay içmek dışında farklı alanlarda da kullanabilirsiniz.  Çay fincanlarınızda canlı ya da cansız çiçekler eklemesi yaparak misafirlerinizin geldiği bir gün şık bir tasarım yaratabilirsiniz.

Şeker Kamışlarından Vazo

Şeker Kamışlarından Vazo

Şeker kamışları şık görüntüsüyle kesinlikle evinize renk katacaktır. Bir buket kırmızı gül ve şeker kamışlarıyla birlikte harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca gül yerine karanfilde kullanabilirsiniz.


Lastik Botlardan Vazo

Lastik Botlardan Vazo

Eğer renkli botlarınız varsa ve artık kullanmayı düşünmüyorsanız kesinlikle botlarınızın içine biraz lale eklemesi yapabilirsiniz. Bahçe ve balkon gibi alanlar için son derece şık bir tasarım olacaktır.

El Örgüsü İle Saksılara Renk Katın

El Örgüsü İle Saksılara Renk Katın

Saksılarınız fazla sade duruyorsa kesinlikle el örgüsü ile renklendirme yapabilirsiniz. Hem daha fazla dikkat çekecektir hem de şıklık seviyesini yükseltecektir. Güzel bir el örgüsü modeli ile evinize şıklık katabilirsiniz.

Cam Kavanozları Değerlendirin

Cam Kavanozları Değerlendirin

Sıradan ve sade bir cam kavanoza ufak dokunuşlar yaparak güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Evinizde olan tekstil malzemeleri ile bunu yapabilirsiniz. Kendinizce tasarımlar yaparak  canlı ve ya yapma çiçeklerinizi de içine koyarak salonunuza baharı getirebilirsiniz.


Yumurta Kabuklarınızı Değerlendirin

Yumurta Kabuklarınızı Değerlendirin

Yumurta kabuklarının içerisine ufak renkli çiçekler koyarak farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Kesinlikle bu küçük ayrıntılar evinize renk katacaktır.

Görüşlerinizi belirtmek ister misiniz?